MAKINA TE REJA DHE TE REPARUARA PER PVC DHE ALUMIN

Shitet nga: Tehplast 28 Tet 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kaçanik
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Ofrojm makine te reja dhe reparume per PVC xhama dhe dyer.

Makinet qe i oftojm jane te prodhimi Turke, dhe i ofrojm ne kete vijim.

Makina per prerjen e profilave me nje krye (sharra 420 mm) per PVC dhe Alumin
Makina ngjitse (pegla) me thike 0.2
Makina per pastrimin e kendeve pastrusja me 3 thika
Makina per prerjen e lajsneve
Makina per brava dhe dorza frezja me 3 motora
Makina per ndarjen e dritareve frezja per shtylla me 2 thika

Makina te reja me dy krye
Sharra me dy krye 450 mm
Pegla me dy krye me 0.2 thike

Po ashtu ofrojm e dhe makina me nje krye dhe me dy krye te perdorura

Per informacione me detale kontaktoni : +389 71 893 926 viberPVC Maqina
PVC Maqine
PVC Makine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim