Makin për pastrim kimik

Shitet nga: Xhelal 27 Dhj 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kaçanik
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet makin për pastrim kimik UNION P740 SMART viti 1999 ne gjendje shum të mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim