Makine Industriale

Shitet nga: Arben 12 Dhj 14:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

430 EUR

Komuna: Kaçanik
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes makine Industriale per qepje, JACK, e drejt dhe zig-zag,
ne gjendje shume te mire, shume pak e perdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim