Makine Industriale

Shitet nga: Arben 12 Dhj 14:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Kaçanik
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes makine Industriale per qepje JACK, Pikir, ne gjendje shume te mire, gati aspak e perdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim