Shitet maqin për pastrim kimik

Shitet nga: Xhelal 17 Dhj 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

111 EUR

Komuna: Kaçanik
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes maqin per pastrim kimik REALSTAR T280 viti 2006 në gjendje shum të mir maqina gjendet në shkup......0038978446634
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim