Makinat per qepje industriale, qendisje

Shitet nga: Dashi 07 Pri 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR   1 EUR

Komuna: Kaçanik
Prodhimet : Për mekanikë dhe lavazh
Shes makinat per qepje apo edhe per qendisje makinat jan te pordorura por jan shum te rujtna te gjitha punojn prodhusi osht japan markat jan JUKI BOROTHER PFAFF
Llojet e makinav :
1 TEGELSHE QMIMI 300
2 TEGELSHE 4mm 8mm 10mm 12mm 16mm dhe 18mm qmimi me matorr te thjesht 550 euro qmimi me matorr elektronic 800
OVERLOCK QMIMI
MAKINA PER LASTIKIN E TRENERKAV QMIMI SIPAS MARVESHJES
MAKINA PER PULLA QMIMI SIPAS MARVESHJES
MAKINA PER BIRAT E PULLAV QMIMI SIPAS MARVESHJES
MAKINA PER QEPJEN E KMISHAV QMIMI SIPAS MARVESHJES

TE GJITH TE INTERESUARIT MUND TE THIRRIN NE TEL 045514085 APO EDHE NE VIBER NE PO TE NJEJTIN NUMER +37745514085 NGA ORA 10 deri 22:00 QMIMI NDRYSHON MVARSIT NGA SASIA TE GJITH MAKINAT PUNOJN NE GJENDJE TE SHKELQYER 80% E MAKINAV JAN ME MOTORR PA ZHURM QE Dmth JAN 70 % ma EKONOMIK SI DHE makinat e kpusin penin vet ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim