Maqin për PASTRIM KIMIK

Shitet nga: Xhelal 12 Sht 08:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kaçanik
Prodhimet : Për mekanikë dhe lavazh
Shitet maqin per pastrim kimik realstar italchimica eshte shum e rujtshme maqina gjindet ne shkup
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim