Instalime elektrike

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ELEKTRIKA 13 Shk 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kaçanik
Sektori : Të tjera
Bëjmë instalime elektrike, instalimin e interfonave dhe fideofonave, bëjmë instalimin e kamerave te vëzhgimit dhe sistemeve te alarmit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim