Xhirime familjare

Shitet nga: Shefket 01 Sht 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 200 EUR

Komuna: Kaçanik
Shërbimet : Për dasma
Xhirime me kamera statike dhe levizese
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim