Bager pun prishje te shtepive te vjetra ne tere ..

Shitet nga: xxx 24 Maj 10:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kaçanik
Shërbimet : Të tjera
BEJME PRISHJEN E SHTEPIVE TE VJETRA SI DHE BARTJEN E MATERIALIT APO MBETURINAVE MBRENDA DITE ME KAMIONA , BEJME EDHE RRAFSHIMIN E OBORREVE ETJ
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim