Keramike (pllaka) dhe dekorime me gure, kamina, ..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ArtWork Tile & Stone 12 Mar 07:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kaçanik
Shërbimet : Të tjera
ArtWork Tile & Stone
-Bejme vendosjen e pllakave te keramikes ne hapesira te brendshme dhe te jashtme, banjo, koridore, kuzhina, shkalle, etj.
-Poashtu bejme edhe veshjen e shtepive me gure nga jashte, dekorime te brendshme me gure, veshjen e mureve te oborreve me gure,
-Dekorojme mure te brendshme me gure, kamina dhe shume punime te ndryshme me gure dhe pllaka keramike.
-Bejme veshjen e banaqeve (shankeve) nga guri natyral dhe artificial.
-Shtrojme edhe laminat
-Vetem per ju sjellim ide te reja, pervojen, dhe modelet e punes nga Kanada.
-Mbi te gjitha ju ofrojme korrektesi dhe sinqeritet ne pune. Poashtu edhe cmime te volitshme.
KENAQESIA JUAJ ESHTE DETYRA JONE.

049 - 601 653 & viber +38649601637.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim