Jakne per femij 100 cop

Shitet nga: dashi 06 Shk 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5,5 EUR

Komuna: Kaçanik
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
shiten 100 cop jakne per femij prej moshes 8 vjeq deri 17 vjeq prodhim pakistani 100% pambuk ky çmim vlen vetem nese i merrni 100 cop sipas deshires mund te merrni edhe sasin por me tjeter çmim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim