Tesha Pune,Jakne, Trenerka, Mbulesa, Jastik etj

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Rubina Tex 06 Maj 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Kaçanik
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Bejm prodhimin e te gjithave Uniformave sipas porosis, Qepjen e mbulesave per restorante
Qepjen e jastikve , Qepjen e trenerkav, Dukasv etj.
Gjithashtu kemi ne shitje 100 jakne per femij nga mosha 8 deri 18vjeq qmim shum i volitshem 100% pambuk. Kemi edhe pishkira te klases par 100% pambuk nga pakistani me madhesi te ndryshme sasia 1 ton . Sipas porosis bejm edhe qendisjen e te gjithave produkteve tona . Per me shum info. Tel.045514085
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim