Kompjuter >HYUNDAY (komplet).

Shitet nga: xxxxx 24 Sht 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Kaçanik
Prodhimet : Kompjutera desktop
SHes>Kompjuter >HYUNDAY (komplet).shum i ruajtur dhe shum i shpejt ne perdorim per me shum shikoni fotot<pres bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim