Playstation 3 Slim MULTIMAN

Shitet nga: Isa 24 Nën 00:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Kaçanik
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes playstation 3 slim multiman, i ardhur prej amerike , i ri, me 2 doreza dualshock SIXAXIS , kabell per hdmi dhe per televizora te thjesht, 120G hard disc, jailbreak me 7 lojra , FIFA 16 , Blur , The Amazing Spider-Man, Two Brothers Army, Assasin Screed, Pro Evolution Soccer 16 , NBA2K 15.

Qmimi FIKS.
Shkruani VIBER +38649376086
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim