Tablet Samsung Galaxy Tab 3 Lite,7 Inch

Shitet nga: Agim 14 Mar 00:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Kaçanik
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Tablet Samsung Galaxy Tab 3 Lite SM-T110 Black with Screen 7 "Wi-Fi, 8GB, Dual Core Processor 1.2GHz, 5MP camera, AGPS, Bluetooth and Android 4.2
Tableti eshte shum pak i perdorur dhe ne gjendje shum te mire.
Tableti esht origjinal me garancion i ardhur nga SHBA.
Ka te instalume te gjithe programet qe nevojiten per nje tablet.


numri ne Viber +38649819045
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim