Lojera(CD) per PS3

Shitet nga: Taulant 28 Nën 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Kaçanik
Shes 27 loje(CD) per PS3 jane origjinal dhe jane te ardhura nga Gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim