Playstation 2

Shitet nga: Kisa 21 Shk 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kaçanik
Shiten 2 Playstation 2 njera e holl dhe tjetra e trash me extra trafo kunder djeg jes te ardhura nga amerika
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim