Bigg BASS

Shitet nga: Bass 24 Jan 17:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Kaçanik
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Bass I gjithi ne rregull niashtu edhe pajaqalla ..? Pajaqalla I ka:1100w
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim