Radio per kerr

Shitet nga: mensur 21 Shk 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Kaçanik
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shes radio per kerr pa perdor (LG) 70 ERO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim