Zvoshnik

Shitet nga: Taulant 27 Jan 19:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Kaçanik
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shiten zvoshnik BIEMA origjinal, pojaqall dhe mikset
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim