SHITEN KETO PJESË TË NDRYSHME PËR DESTOP DHE LLO..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Xhelal 01 Gsh 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kaçanik
Shiten Lloptopat per pjes (Kartelen grafike e kan te djegur, pjest tjera ju bejen),Qmimi 30 euro per cop
1. Hp Pavilion dv 1000
2. Dell XPS M 170
3. Hp Pavilion zv5000

SHITEN KETO PJESE PER PC DHE KABLLA TE NDRYSHME

1. POWER SUUPLY PER SIEMENS, HP, DELL, IBM GJITHESEJ 12 COP NGA 5 EURO PER COP
2. COOLERA TE NDRYSHEM, QMIMI 5 EURO PER COP
3. KARTELA GRAFIKE TE NDRYSHME, QMIMI 5 EURO PER COP.
5. HARDISKA PER LLOPTOP 20 GB = 5 EURO
6. RAM MEMORY PER DESTOP 256 MB = 1 EURO PER COP
7. RAM MEMORY PER LOPTOP 128 MB = 1 EURO, 250 MB = 2 EURO, 512 MB = 5 EURO, 1 GB = 8 EURO
8.PROCESORA PER DESTOP 2.0,- 2.4, - 2.8,- 3.0,- 3.2, QMIMI 5 EURO PER COP
9. MEMORY CARD PER CAMER E RRALL NE TREG ME KAPACITET 256 MB = 3 EURO DHE 512 MB = 7 EURO.
10. PRINTERA 3 COP,KANE DISA DEFEKTE TE VOGELA, QMIMI 10 EURO PER COP
11. KABELLA TE NDRYSHME PER KOMPJUTER, PRINTER, INTERNET, DHE TELEVIZION, ME QMIME TE LIRA.
12. LLOPTOP PER PJES (KARTELA GRAFIKE E DJEGUR, PJEST TJERA NE RREGULL) 2 HP DHE 1DELL, QMIMI 30 EURO PER COP
13. ADAPTER PER LLOPTOP HP, IBM, ACER, UNIVERZAL, QMIMI 8 EURO PER COP
14. BATERI PER LLOPTOP PER IBM, HP, DELL, QMIMI 10 EURO PER COP
15. CONEKTOR TE NDRYSHEM PER INTERNET, TV, JANE 223 COP, QMIMI 10 CENT PER COP.
16. DVD RAM / RW, QMIMI 5 EURO COPA

Mob: 044 888 - 129

Mob: +386 49 129 - 888 (Viber)

Emaill: xhelal_r@hotmail.com

Faleminderit për mirëkuptimin tuaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim