Nikon Coolpix L820

Shitet nga: xx 01 Pri 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Kaçanik
Prodhimet : Fotoaparate
Shitet Nikoni ne gjende te rregullt.Videot dhe fotot Full Hd,ka memorycard 4gb qanten + kamt per me majt aparatin.Aparati eshte vetem 2 muj i perdort i bler ne Suedi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim