Mag 250 Origjinal - IPTV

Shitet nga: Afrim 01 Nën 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR   85 EUR

Komuna: Kaçanik
Prodhimet : Të tjera
Bëjmë shitjen e Mag 250 IPTV me shumicë dhe pakicë

80euro

STi7105 450Mhz,
Linux 2.6.23,
Composite AV,
HDMI 1.3,
USB x 2,
S/PDIF,
LAN,
WiFi Ready
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim