SHES TELEVIZORIN PLLAZMAA

Shitet nga: tv 17 Shk 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Kaçanik
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
SHES TELEVIZORIN PLLAZMA ME FIRM TECNO TREND NE GJENDJE TE RREGULLT I ARDHUR NGA ZVICRRAA PUNON PREFEKT ESHES SE EKAM DHE NJE PLLAZMA SPOM DUEN DTT PER MAHSUM INFOO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim