Televizor

Shitet nga: kaqanik 19 Sht 22:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Kaçanik
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
tv full hd jvc
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim