Tv 32 inch Sony+ Monitor. HP. 22 inch

Shitet nga: Ipko 03 Dhj 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Kaçanik
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Tv esht ne defekt ne ekran ka Ni vij por nuk pengon shum e shum perndryshe punon shum mir + monitor led hp 22 inch shum mir punon
100 ero TV
120 ero Monitori
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim