kamera vezhgimi

Shitet nga: Muharrem 05 Dhj 07:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kaçanik
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
ne bejm projektim montim servisim dhe shitje te sistemeve te siguris

kamera ip dhe analog per fabrika dyqane shepi zyre etj

alarme kunder vjedhjes me kabell dhe pa kabell lajmron ne tel /mobil kudo qe jeni

alarme kunder zjarrit me kabell dhe pa kabell lajmron ne tel/mobil kudo qe jeni

invertor per kamera

sisteme automatike te objekteve

bejm edhe shtrirjen e kabllava para perfundimit te objektit

Malishev viber +377-44-131-659

produktet me garancion
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim