HTC one new 2015

Shitet nga: imer lusjani 27 Shk 12:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Kaçanik
eshte me i rivi i 2015 dhe eshte sponzor me i madh i futballit si fifa etjer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim