Sony Xperia t3

Shitet nga: Hamdi 14 Tet 23:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Kaçanik
Prodhuesi: Sony
Modeli: Xperia
Telefoni eshte I perdorur vetem dy muaj,eshte I blere ne Shkup dhe ka garantcion 2vjet. Eshte ne gjendje shume te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim