Tablet Samsung Galaxy Tab 3 Lite 7 inch.

Shitet nga: Agim 28 Shk 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Kaçanik
Tablet Samsung Galaxy Tab 3 Lite SM- Black with Screen 7 "Wi-Fi, 8GB, Dual Core Processor 1.2GHz, 5MP camera, AGPS, Bluetooth and Android 4.2
Tableti eshte shum pak i perdorur dhe ne gjendje shum te mire
Tableti esht origjinal me garancion i ardhur nga SHBA.
Ka te instalume te gjithe programet qe nevojiten per nje tablet.


numri ne Viber +38649819045
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim