4 Goma m+s R16-55-205

Shitet nga: Anuar 14 Dhj 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Kaçanik
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 Goma m+s R16-55-205
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim