4 goma M+S 205-55 R16

Shitet nga: Jakup 10 Nën 22:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Kaçanik
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma R16 55-205 M+S
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim