FELLNE 195 55 16 PER GOLF 2 3 PASSAT VENTO

Shitet nga: Ermir 31 Jan 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Kaçanik
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHES FELLNE 195 55 16 ME GUMA TE VERES TE MIRA BEJN PER GOLF 2 3 PASSAT VENTO ME 4 SHTRAFA QMIMI 120 tel viber 044 973 039
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim