Fellen

Shitet nga: Berisha 24 Shk 12:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

390 EUR   450 EUR

Komuna: Kaçanik
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellen me Goma per VW.Audi.etj 225/45/17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim