Fellga me goma 17

Shitet nga: dani 10 Pri 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Kaçanik
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
JAN NE GJENDJE SHUME TE MIRE.ORGJINALE ALPINA/BMW EDHE GOMAT TE MIRA.GJENDEN NE SHKUP/MAQEDONI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim