Fellga

Shitet nga: Ardi 29 Shk 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Kaçanik
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellgat (alumin) 4 copa .185 -60-14 ,gomat janë të veres .Janë të përdorura .
Të interesuarit mund të lajmrohen edhe në viber 0037744817235 qmimi i padiskutueshum.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim