Fellne tllojllojshme

Shitet nga: visar 15 Maj 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kaçanik
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne te llojllojshme
Ju mirpres me qmime te arsyeshme
Fellnet me goma tmira jan te ardhura nga zvicrra
Ju mirpres
Qmimet dallojn nvaret prej llojeve te fellneve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim