Goma me bandash

Shitet nga: Nasur 27 Dhj 17:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR   40 EUR

Komuna: Kaçanik
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shitet goma 175. 14 C micheling me bandash
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim