Goma

Shitet nga: Jakup 10 Nën 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Kaçanik
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma per Vetura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim