Guma

Shitet nga: lulzim axhami 16 Pri 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kaçanik
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten gumat jan ne gjendje te mir me profil te mir 225-55-16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim