Gumat

Shitet nga: luli 26 Mar 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kaçanik
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten 4 guma per rimorkio te traktorit 8.25 -20 jan ne gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim