Shes Goma

Shitet nga: Sali Meliqi 18 Shk 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Kaçanik
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Goma te reja te Rang Roverit Jan pak te perdora jan te dimrit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim