Shes Gomat

Shitet nga: Milaim 27 Jan 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Kaçanik
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 goma me bandash, Gomat jan 15-qe,jan ne gjendje te mir.Për ma shum informata kontaktoni Nr.044-113-509
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim