shes fellne 16

Shitet nga: besnik 15 Krr 20:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kaçanik
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellnet jan 16 ne gjendej te rregull per mashumm informata na kontaktoni per mes nr 045638055 ose ne viber +37745638055
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim