Radio per vetur

Shitet nga: Radio 17 Jan 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kaçanik
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes radio per vetur Te firmes Denver jan 3 copa Njona Esht me dvd Te vogel60euro kta dy tjera jan normale ka 4x40wat 80euro dytat ndrroj me zvoshnik pioner orginal
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim