Pjes per GOLF 3

Shitet nga: Faton 25 Tet 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kaçanik
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes keto pjes per golf 3: motorri 1.8 ne gjendje shum te mir, komplet 4 dyr dhe pjes tjer qe shihen me nje qmim te volitshem.
Nr. tel krejt pjes qka ju nevojitem per golf 3 benzin

045665462 dhe 044481478
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim