Fliper

Shitet nga: ismet 26 Sht 03:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Kaçanik
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shes ket fabi qysh shihet ne foto ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim