makin per pjekjen e pulave

Shitet nga: xhevdet krasniqi 14 Mar 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Kaçanik
Pajisje : Të tjera
eshte ne gjendje te rregullt pinon me plin dhe rrym.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim