Kamjonet Iveco 35.13 Dally 2000

Shitet nga: xx 20 Pri 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Kaçanik
Shitet kamjoneta iveco 35.13 Dally viti prodhimit 2000, 240000km te kaluara kubikazha 2.8 intercoller esht importuar nga zvicrra te gjitha gomat e reja dhe esht ne gjendje teknike prefekte regjistrim ka deri me 01.08.2015 ABS ESP vozitet me kategorin B xhamat me ngjyr dhe elekronik pasqyrat me nxemje dhe elektronike ndrrim nuk bejm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim